Kontakt

Siedziba Jasło

38-200 Jasło
ul. Przemysłowa 9
Tel./fax 13 446 21 13
pikula@rury-pikula.pl

Prezes Zarządu
Jerzy Pikuła
tel. 668 340 600
jerzy@rury-pikula.pl

Dyrektor Handlowy
Tomasz Sobol
tel. 668 451 100
tsobol@op.pl

Członek Zarządu
Daniel Pikuła
tel. 600 134 281
daniel@rury-pikula.pl

Główny Księgowy
Marcin Świędrych
tel. 535 587 055
Tel./fax 13 448 09 29
marcin.ksiegowosc@op.pl

Szef d/s ofertowania i logistyki
Janusz Depczyński

tel. 664 911 076

Logistyka:

Region małopolska, śląsk
Jacek Kotulak

tel. 885 666 400

Region podkarpackie, lubelskie
Bartosz Michalski

tel. 668 522 194

Specjaliści d/s ofertowania:

Joanna Dziedzina
tel. 667 092 967

Ewa Nigborowicz
tel. 668 520 586

Joanna Urbanek-Smyka
tel. 885 666 500

Dawid Gniady
tel. 885 777 060

Oddział Zamość

22-400 Zamość
ul. Lipska 44
tel./fax 84 611 31 86
zamosc@rury-pikula.pl
tel. 668 520 846

Oddział Rzeszów

35-082 Rzeszów
ul. Wetlińska 3A
tel./fax 17 857 71 97
rzeszow@rury-pikula.pl
tel. 885 777 090
tel. 668 522 262

Oddział Kraków

30-633 Kraków
ul. Walerego Sławka 7
tel./fax 12 655 33 58
krakow@rury-pikula.pl
tel. 885 777 050
tel. 784 409 787

Oddział Tychy

43-100 Tychy
ul.Fabryczna 11
tel. 32 700 31 60
fax 32 700 31 80
tychy@rury-pikula.pl
tel. 667 666 700

Region południowo-zachodni

(woj. małopolskie, śląskie
opolskie, dolnośląskie)
Tomasz Żelaziński
tel. 784 409 132
e-mail: tomasz@rury-pikula.pl
Szef regionu ds. sprzedaży
 

Region południowo-wschodni

(woj. podkarpackie, świętokrzyskie)
Piotr Widak
tel. 668 520 856
e-mail: piotr@rury-pikula.pl
Szef regionu ds. sprzedaży
 
 

Region wschodni

(woj. lubelskie, mazowieckie)
Artur Markiewicz
tel. 668 522 246
e-mail: artur@rury-pikula.pl
Szef regionu ds. sprzedaży
 
 

Region południowo-zachodni

(woj. małopolskie, śląskie
opolskie, dolnośląskie)
Przemysław Dajka
tel. 668 520 508
e-mail: przemyslaw@rury-pikula.pl
Przedstawiciel handlowy

Region południowo-wschodni

(woj. podkarpackie, część małopolski tj. Gorlice, Nowy Sącz)
Michał Szeląg
tel.: 660 530 805
email: michal@rury-pikula.pl
Przedstawiciel handlowy
 

Region wschodni

(woj. lubelskie)
Jacek Ślązak
tel. 668 520 524
e-mail: jacek@rury-pikula.pl
Przedstawiciel handlowy
 
 

Region południowy

(woj. małopolskie)
Piotr Ormian
tel. 669 777 300
e-mail: ormian@rury-pikula.pl 
Specjalista ds. sprzedaży
 

Region Polska centralna

(woj. mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie)
 
Andrzej Muszyński
tel. 885 777 040
e-mail: andrzej@rury-pikula.pl
Dyrektor oddziału Warszawa
 
Artur Ochenkowski
tel. 885 777 220
artur.ochenkowski@rury-pikula.pl
Dyrektor regionu Polska Centralna

Artur Kaczyński
tel. 669 333 900
a.kaczynski@rury-pikula.pl 
Przedstawiciel handlowy